Kategorijos
Gyvenimas Knygos

10% Laimingesnis

Jei reikėtų kažką pasakyti apie šią knygą draugui – pasakyčiau kad tai yra knyga su mintimi ir istorija. Tai vieno žurnalisto istorija kurioje paliečiami asmeniniai išgyvenimai, problemos, pamokos, situacijos ir tiesiog gyvenimas.

Paėmiau šią knygą gerokai vėliau nei ją nusipirkau. Pamenu, kad pirkdamas tikrai nutuokiau ir žinojau daugiau apie tai kas bus ten rašoma. Bet ta pertrauka panaikino bet kokias asociacijas ir ėmiau tiesiog kaip baltą lapą be jokių išankstinių nusistatymų. Neturėjau jokių didelių lūkesčių tos knygos turiniui. Bet kaip ten bebūtų – knyga nenuvylė ir jos skaitymas neprailgo.

Tai kad prisiverčiau parašyti šitą įrašą manau įrodo tai, kad joje radau kažką gero ir naudingo. O gal tiesiog atėjo laikas jau parašyti? Pagalvosite, kad čia nieko tokio – tiesiog paistalionės. Bet jei įvertinti tą faktą, kad nerašiau jau turbūt beveik metus… 😀 Iš tikro viskas kur kas paprasčiau – po kiekvienos knygos perskaitymo vis pagalvodavau, kad reikėtų parašyti kažką… Ir šį kartą ne tik pagalvojau, bet ir parašiau.

Na kaip ten bebūtų, knyga tikrai verta dėmesio, knyga tiems kam galvoje sukasi mintys (visokios; pasak šios knygos – mintys galvoje normalus dalykas, mes gi žmonės). Knygos autoriaus galvoje irgi sukosi įvairios mintys, o kokios ir apie ką – palieku sužinoti tiems, kas paims šią knygą į rankas.