Atominiai įpročiai


Jau kuris laikas kaip ši knyga guli perskaitytų knygų lentynoje, bet taip ir neprisiruošiau parašyti apie ją. Bet gal būt jau laikas.

Įpročiai

Tai toks paprastas, elementarus ir labai dažnai nereikšmingas dalykas, kad net nesusimąstome apie tai. Manau pavadinimas šiai knygai parinktas itin taikliai – atomai – mažos dalelės iš kurių susideda visuma. Ir visai natūralu, kad valgydami duoną mes nesusimąstome apie trupinėlį kuris nukrito ant žemės. Taip ir su įpročiais – mes jų nepastebime. Kol… vieną dieną – būna per vėlu… Per vėlu mesti rūkyti, per vėlu mesti valgyti nesveiką maistą, per vėlu pradėti sportuoti…

Šioje knygoje gan vaizdingai ir su gilia mintimi išdėstoma kodėl reikėtų pradėti pastebėti mažus dalykus ir kokią įtaką tai gali turėti galutiniam rezultate. Taip pat atkreipiamas dėmesys į tai kaip panaudojant vieną ar kitą gudrybę galime pakeisti savo elgesį ir susiformuoti naujus įpročius.

Dauguma medžiagos šioje knygoje aš jau buvau girdėjęs kitose knygose kurias skaičiau panašiomis temomis, bet vis tiek manau, kad šią knygą atsiversiu ne kartą kai norėsiu prisiminti vieną ar kitą gudrybę.

Rekomenduoju.